"JAC Yük Avtomobilləri Satış Mərkəzi" Caspian Agro 2025 sərgisində iştirak edir
Yükdaşıma həlləri təklif edən müxtəlif JAC modelləri ziyarətçilərə təqdim edilir.(®) 13–16 may tarixlərində Bakı Ekspo Mərkəzində baş tutan 18-ci Azərbaycan Beynəlxalq Kənd Təsərrüfatı Sərgisi (Caspian Agro 2025) kənd təsərrüfatı sahəsində müasir texnologiyaların tətbiqi, innovativ yanaşmalar və beynəlxalq təcrübə mübadiləsi üçün vacib platformalardan biridir.
Azərbaycanda JAC yük avtomobillərinin rəsmi distribyutoru olan Auto Azərbaycan sərgi çərçivəsində etibarlı, qənaətcil və güclü yükdaşıma həlləri təklif edən müxtəlif modellərini ziyarətçilərə təqdim edir.
JAC yük avtomobilləri kənd təsərrüfatı sahəsində fəaliyyət göstərən bizneslərin effektivliyini artırmaq üçün ideal seçim olaraq diqqət çəkir.
Sərgi müddətində satış nümayəndələri ziyarətçilərə JAC modellərinin texniki üstünlükləri, yanacaq sərfiyyatında qənaət imkanları və satış sonrası xidmət şərtləri haqqında ətraflı məlumat verdilib.
Eyni zamanda B2B formatında keçirilən işgüzar görüşlər çərçivəsində gələcək əməkdaşlıqlar üçün real imkanlar müzakirə olunub.