Western Union – Expressbank-da daha sərfəli!
(®) İndi pul köçürmələri gəlir gətirir!
Western Union – dünyada ən tələb olunan təcili pul köçürmələri sismemidir. Bunun səbəbləri arasında ən geniş ölkə əhatəsi və köçürmənin sürətidir.
Bu gün, Expressbank-ın keçirdiyi aksiya sayəsində, Western Union ilə pul köçürmək tək rahat yox, həm də sərfəli oldu – indi siz pul köçürərək və ya alaraq, eyni zamanda, pul qazanırsınız!
17 sentyabr - 17 oktyabr tarixlərində bütün Western Union təcili pul köçürmələri sistemi vasitəsilə bütün pul köçürən və ya pul alanlar müəyyən məbləğdə bonus qazanacaq və bu bonus Pul Karta* oturacaqdır!
*PulKart – Expressbank-ın pul köçürmələri həyata keçirən bütün müştərilərə hədiyyə etdiyi xüsusi plastik kartdır. Hər dəfə pul köçürəndə, məbləğin müəyyən faizi PulKart-a oturur. Bu məbləğ həm nağdlaşdırıla, həm də kartdan xərclənə bilər.
Bu müddət ərzində pul köçürənlər komissiyadan 15% məbləğində, pul qəbul edənlər isə ümumi məbləğdən 0,2% dəyərində bonus qazanacaqlar.
Beləcə, Expressbank-da Western Union ilə həm pul göndərən, həm pul alan udmuş olur:
Biri gəlir əldə edir, o biri isə ona göndərilən məbləğdən daha artıq pul alır!
Expressbank-da Western Union təcili pul köçürmələrindən istifadə edin, və gəlir qazanın!
Bankın yeni məhsulları və aksiyaları barədə məlumatlı olmaq üçün, sosial şəbəkəərdəki səhifələrə yazılın: