Bank “BTB”, “Mida” xətti ilə güzəştli ipoteka kreditini 1 günə rəsmiləşdirir
(®) Bank “BTB” ASC güzəştli mənzil arzusunda olanlara cəmi 1 günə ipoteka krediti verir. Mənzil İnşaatı Dövlət Agentliyinin (MİDA) layihəsi olan Yasamal Yaşayış Kompleksində mənzillərin güzəştlə satışına qoşulmaq istəyənlər Bank BTB-ya müraciət edə bilərlər.
Yasamal Yaşayış Kompleksində satılan güzəştli mənzillər üzrə ilk kredit müqaviləsi 11 sentyabr tarixində Bank BTB - də imzalanıb.
Qeyd edək ki, 31.07.2017-ci il tarixində “MİDA” MMC ilə müvafiq əməkdaşlıq müqaviləsini imzalamış Bank “BTB” ASC-nin ipoteka kreditləri “Sənaye” filialı tərəfindən rəsmiləşdirilir. Filial Yasamal r-nu, Ə. Haqverdiyev küç., 577 ünvanında yerləşir.
Bank BTB tərəfindən təqdim olunan İpoteka krediti məhsulunun əsas üstünlüyündən biri rəsmiləşdirmə prosesinin sürətli olmasıdır. Əlavə olaraq filial layihəyə olan marağı və müraciətlərin sayını nəzərə alaraq xüsusi iş rejiminə keçib.
Bu layihə çərçivəsində “Sənaye” filialı:
Güzəştli ipoteka krediti haqqında ətraflı məlumatla Bank BTB - nin Məlumat Mərkəzi (012) 946 qısa nömrəsindən, rəsmi sayt www.btb.az və ya bankın www.facebook.com/bankbtb ünvanında olan Facebook səhifəsindən almaq mümkündür.